13
13
53
53
53
53
53
53
53
53
53
53
previous arrow
next arrow

Genel Özellikler

Arya Termal Hotel

Yeniden Doğmak;

Hayatın yükünü omuzlarında taşımaktan yorulduysanız artık yeni bir boyuta geçmenin tam zamanı diyorsanız kendinizi ellerimize teslim edin, sihirli parmakların mistik yolculuğu ile ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirin…

Wellness ve Spa Merkezi, sizi hem fiziksel hem de zihinsel olarak yenilemek ve rahatlatmak için hizmet vermektedir. Geleneksel Türk hamamından cilt bakımından terapi programlarına kadar birçok hizmet sizleri bekliyor.  Profesiyonel  masörler  vücuttaki  enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılarla, yumuşak vuruşlarla ve gerekli gerinme hareketleri ile yüzeydeki kas dokusunu  geçerek  çok  daha  derinlere  kadar  etki  ederler. Bu masaj vücuttaki tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini ve tüm iç  sistemlerin birbiri  ile  bütünleşmesini  sağlar. Masaj sırasında kullanılan doğal yağlarımızla kaslarda oluşan  gerginlik  giderilir,  enerji  seviyesi  yükselir,  dengelenir,  tüm  vücut  ve  zihinde olağanüstü bir rahatlama sağlanmış olur.

Wellness ve SPA hizmetleri;

• Türk Hamamı
• Sauna
• Buhar Odası
• Jakuzi
• Masaj

SPA & WELLNESS

Termal suyun ruhi yorgunluklar ve zihin yorgunluğu gibi şikayetlerin giderilmesinde faydaları bulunmaktadır. Ortopedik rahatsızlıkların tedavisinde, termal su sayesinde etkili sonuçlar elde edilmektedir. Ortopedik veya iskelet sistemine yönelik ameliyatlar sonrasında oluşan eklem tutuklukları, eklem donmaları ve adale sertliklerinin rehabilitasyonunda termal su tedavisinin önemli yeri bulunmaktadır. Otelimizde yer alan; yarı olimpik termal yüzme havuzları, çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, tuz odası, kaplıca tedavisi gibi imkanlarla tatilinizi eğlence ve sağlık dolu geçirebilirsiniz.  

Spa Merkezinde; bay ve bayan ayrı olmak üzere 2 adet yarı olimpik ısıtmalı yüzme havuz, hamam, sauna, çamur terapi havuzu masaj odası, jakuzi hizmetleri bulunuyor.

Otelimizde konaklayan misafirlerimiz için Spa Bölümümüz,

kendinizi yeniden keşfedeceğiniz hem ruhunuzun hem de bedeninizin dinleneceği sağlık yaşam merkezidir. Kaplıca tedavilerinin iyileştirici etki gösterdiği rahatsızlıklar arasında Ortopedik veya iskelet sistemine yönelik ameliyatlar sonrasında oluşan eklem tutuklukları, eklem donmaları ve adale sertliklerinin rehabilitasyonunda termal su tedavisinde önemli yeri bulunmaktadır.

Termal hizmetler açık ve kapalı termal havuzlar, sauna, şok havuzu, jakuzi,çocuk havuzu, Türk hamamı, özel aile havuzları (rezervasyonlu, termal havuz ve dinlenme odası),açık ve kapalı alanlarda dinlenme yatakları, serinleme duşları,  masaj bölümler mevcuttur.

Çamur Terapi Havuzu

Çamur banyolarının her türlü romatizma, hafif ağrı ve acıların iyileşmesini sağlayan çamur banyoları kan dolaşımını hızlandırır, kasların dinlenmesini sağlar. Kolajen üretimini arttıran ve antioksidan özelliği bulunan çamur banyoları yaşlandırmayı yavaşlatıcı özelliğe sahiptir. • Artrik gibi rahatsızlıklar nedeni ile oluşan kas ve kemik rahatsızlıklarını iyileştirir. • Yorgunluk giderici etkisi vardır

. • Bağışıklık sistemini destekler. • Stresi azalttığı görülmüştür.

HİZMETLERİMİZ

Otelimizin Sizlere Sunduğu ve Faydalanabileceğiniz İmkanlar


Hemen Ara WhatsApp Sizi Arayalım Yol Tarifi